Dlaczego Kieleckie Centrum Pediatryczne?

Zdrowie to jedna z najcenniejszych wartości, warto więc o nie kompleksowo dbać. Regularne badania i dostęp do specjalistycznej opieki medycznej to elementy, które pozwalają zaspokoić podstawowe potrzeby człowieka. Niestety, korzystając z publicznej, dostępnej dla każdego ubezpieczonego opieki zdrowotnej, nie zawsze możemy liczyć na szybkie postawienie diagnozy, czy nawet przeprowadzenie badania. Dlatego z najnowszych statystyk wynika, że coraz więcej Polaków decyduje się na skorzystanie z usług poradni prywatnych, dzięki czemu poziom ich zadowolenia wzrasta. Jakie są główne zalety przychodni prywatnych?

​Czas i komfort – najważniejsze wartości
Jedną z największych zalet specjalistycznych przychodni prywatnych jest czas oczekiwania na wizytę i sposób jej umawiania. W Kieleckim Centrum Pediatrycznym dostęp do lekarza poszczególnych specjalizacji uzyskujemy w bardzo krótkim czasie – koniec z przedłużającym się oczekiwaniem na wizytę. To bardzo ważne, ponieważ w większości przypadków wczesne wykrycie schorzenia, umożliwia niemal całkowite wyleczenie. Mocną stroną przychodni prywatnych jest też komfort, jaki towarzyszy nam na każdym etapie kontaktu z placówką. Aby skorzystać z usług nie trzeba już stać w kolejce do rejestracji. Dostępne na stronie www internetowe formularze pozwalają szybko i bez wychodzenia z domu wybrać odpowiedni dla nas czas. Warto także dodać, że aby uzyskać opinię specjalisty nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego. Skraca się więc czas, jaki upływa od momentu pojawienia się pierwszych objawów, aż po ostateczną diagnozę.

Jakość usług i dobro pacjenta
​Kolejną zaletą przychodni prywatnych jest wysoka jakość świadczonych usług. W Kieleckim Centrum Pediatrycznym wierzymy, że każdy pacjent wymaga uwagi i zaangażowania, dlatego nasi specjaliści rozpoczynają wizytę od kompletnego wywiadu, wysłuchując wszystkich pytań, jakie chce zadać dana osoba. Najważniejsza jest jakość prowadzonego leczenia, nie ilość przebadanych pacjentów lub wypisanych recept. W utrzymaniu najwyższego standardu pomaga nam weryfikacja Państwa zadowolenia, która pozwala zadbać o to, by atmosfera w naszej placówce była zawsze przyjazna i zachęcająca. Przychodnia prywatna to także miejsce, gdzie skorzystać można z najnowszego sprzętu, często niedostępnego w placówka NFZ. Innowacyjny sprzęt pozwala na szybkie wykonanie wielu badań oraz zabiegów i to w sposób bezbolesny, a przy tym dokładny.

Specjaliści
Nasi specjaliści to ludzie zatrudnieni w czołowych ośrodkach w województwie tj. Świętokrzyskim Centrum Pediatrii w Kielcach, Świętokrzyskim Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze, Świętokrzyskim Centrum Matki I Noworodka w Kielcach a także Szpitalu Powiatowym w Starachowicach oraz Ośrodku Rehabilitacyjnym Polanika pod Kielcami. Część naszej kadry pracuje również jako asystenci naukowo-dydaktyczni Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.