dr n. o zdr. Anna Zmyślna – met. PNF, Kurs Integracji Sensorycznej I i II stopień, terapia kompleksowa blizn, Kinesiotaping, kurs „leczenie pacjentów dorosłych z wadami zgryzu i dysfunkcją narządu żucia w ujęciu holistycznym” i inne, asystent Działu Fizjoterapii Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii w Kielcach, Collegium Medicum UJK w Kielcach, szczególne zainteresowania dotyczą terapii wad postawy i skolioz, zespołów bólowych kręgosłupa, blizn, rozejścia mięśni prostych brzucha, a także pacjentów po leczeniu ortopedycznym i chirurgicznym.

dr n. o zdr. Justyna Pogorzelska – w trakcie specjalizacji z fizjoterapii, met. NDT-Bobath, PNF, McKenzie, Kinesiotaping i inne, asystent Działu Fizjoterapii Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii w Kielcach, Collegium Medicum UJK w Kielcach, szczególne zainteresowania dotyczą rehabilitacji noworodków i niemowląt, a także pacjentów po leczeniu ortopedycznym i chirurgicznym w tym oparzeń. Dr Justyna jest specjalistką leczenia blizn z wykorzystaniem różnych technik m.in. deep oscillation.

mgr Andrzej Sobczyński specjalista rehabilitacji ruchowej, met. Vojty, PNF, McKenzie i inne, kierownik Działu Fizjoterapii, Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze, Collegium Medicum UJK Kielce. Specjalizuje się w diagnostyce i terapii neurorozwojowej niemowląt, terapii zaburzeń napięcia mięśniowego niemowląt i dzieci, terapii wad postawy i skolioz, zespołów bólowych kręgosłupa oraz innych schorzeń ortopedycznych.

mgr Renata Okonkowska – terapeuta Ośrodka Polanika, Terapia Vojty, NDT Bobath, terapia Kaltenborn-Evjant 3 moduły, Integracja sensoryczna, PNF podstawowy, PNF w Pediatrii, PNF w skoliozach, Terapia tkanek miękkich 2 moduły, Integracja odruchów dynamicznych i posturalnych I i II część, Kinesiology Taping, Terapia NeuroTaktylna wg. Mazgutowej